CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM - dzień 4


                                  


Zobacz galerię

Koncert muzyczny- czerwiec


                         
W dniu 8 czerwca odwiedzili nas artyści z Łódzkiej Filharmonii. W tym miesiącu dzieci wzięły udział w ostatnim koncercie w tym roku szkolnym pt. "Wakacyjny bagaż". 

Zobacz galerię

Konkurs recytatorski


                               

7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski. Dzieci zaprezentowały wiersze o tematyce ekologicznej. Wszystkie dzieci otrzymały nagrodę i dyplom. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz zachęcanie do występów na scenie. 


Zobacz galerię

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM - dzień 3


                                

Zobacz galerię

Konkurs przedszkolny - EKODESER
                         

31 maja w naszym przedszkolu odbył się konkurs na najpiękniejszy ekodeser. Wszystkie przedszkolaki w każdej grupie miały za zadanie przygotować kolorowy ekodeser. W efekcie powstały: motyle, jeż, palmy, ryby itp. Wszystkie prace były kolorowe, piękne i smaczne. Jury w składzie rodziców postanowiło przyznać wszystkim pierwsze miejsce. Gratulujemy :)


Zobacz galerię

FESTYN RODZINNY
                                    

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem "W Tęczowej Jedyneczce zdrowo jemy i ekosystemy poznajemy", podczas którego odbyło się podsumowanie projektu ekologicznego. Dzieci i rodzice mogli obejrzeć przedstawienie teatru "NiedużY" pt. " Jaś i Małgosia... co wydarzyło się w lesie". Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "W obiektywnie rodziny". Następnie przedszkolaki i ich rodzicie mogli wziąć udział w zabawach z animatorem. 

Zobacz galerię

Przedstawienie "Na jagody"


                                 

Dzieci z grupy "Wiewiórki" i "Rybki" wybrały się do MDK-u na przedstawienie pt. "Na jagody" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1. Przepiękna scenografia, barwne stroje oraz wspaniały występ dzieci wprowadził nas w świetny nastrój.
                                                                  31.05.2017

Zobacz galerię

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM - dzień 2


                                     
Niespodzianką dla dzieci była wizyta pana Dariusza Wieteski –aktora znanego z wielu ról filmowych i teatralnych. „Lokomotywa” Juliana Tuwima czytana przez naszego gościa wywarła na dzieciach ogromne wrażenie i wywołała  uśmiechy na ich twarzach. Wspólna zabawa przy piosenkach  przedszkolnych, zadania aktorskie dla dzieci ,pytania dzieci sprawiły,że nasze spotkanie na długo zostanie w pamięci. 
                                                                     30.05.2017 

Zobacz galerię

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM - dzień 1


                             
Dziś w naszym przedszkolu ,pod hasłem „Czytanie zbliża”, rozpoczął się XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie zbliża”. Przebrane w bajkowe postacie ciocia Natalia z ”Biedronek” i  ciocia  Sylwia z „Wiewiórek” czytały przedszkolakom wiersze polskich poetów. 

                                                            29.05.2017

Zobacz galerię

Zabawy na placu przedszkolnym


                                      

Korzystając z pięknej majowej pogody przedszkolaki wyszły na boisko przedszkolne, aby aktywnie spędzić czas. 

                                                                      25.05.2017

Zobacz galerię

Przedstawienie pt. "POLAK MAŁY"


                                 

Dzieci pięcioletnie z grup: "Wiewiórki", "Rybki" i "Pszczółki" wybrały się do MDK-u na przedstawienie pt. "POLAK MAŁY" w wykonaniu wrocławskich aktorów z teatru ARTENES.  Inscenizacja ta dotyczyła treści patriotycznych, artyści w humorystyczny sposób przedstawili znane nam legendy: "O Lechu, Czechu i Rusie", "O Syrence Warszawskiej", "O Lajkoniku". Przedszkolaki brały czynny udział w przedstawieniu odpowiadając na pytania z wiersza Władysława Bełzy "Kto Ty jesteś?"

                                                                        16.05.2017

Zobacz galerię

Konferencja pt. "Wzrastamy po kolejnych pięciu latach"


                                

Nasz placówka stara się kolejny raz o certyfikat z zakresu Promocji Zdrowia. W związku z tym w naszym przedszkolu odbyła się konferencja pt. "Wzrastamy po kolejnych pięciu latach", podczas której szczegółowo został omówiony zakres podejmowanych działań przez ostatnie 5 lat.  W tym roku szkolnym zaplanowane działania ściśle wiążą się z realizowanym w naszej placówce projektem ekologicznym "W Tęczowej Jedyneczce zdrowo jemy i ekosystemy poznajemy" współfinansowany przez WFOŚiGW w Łodzi. 

Zobacz galerię

Dni Kultury Chrześcijańskiej - 5 dzień


                                   

Ostatni dzień obył się pod hasłem "Modlę się, aby być dobry". Dziś odwiedził nas o. Jerzy, podczas wizyty wspólnie pomodliliśmy się. Na zakończenie dzieci otrzymały lizaki w kształcie serduszka. 
                                                                        27.04.2017

Zobacz galerię

Dni Kultury Chrześcijańskiej - 4 dzień


                                

Czwarty dzień odbył się pod hasłem "Mogę być dobry". Dzieci obejrzały przedstawienie pt. Szewczyk Dratewka" w wykonaniu dzieci z grupy "Wiewiórki" i "Rybki". 

Zobacz galerię

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 2


                                  

W dniu dzisiejszym dzieci z grup 5-letnich wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 2, gdzie obejrzały przedstawienie wykonane przez starszych kolegów i koleżanki. Przedszkolaki miały również możliwość zwiedzenia szkoły do której będą uczęszczały od września :) 


Zobacz galerię

Dni Kultury Chrześcijańskiej - 3 dzień


                               

Dzisiejszy dzień odbył się pod hasłem "Chcę być dobry jak Pan Jezus". Podczas zajęć dzieci otrzymały malowanki - "Dobre dziecko pomaga ludziom jak Jezus". Wytwory prac można oglądać w galerii przedszkolnej.  

                                                                       25.04.2017

Zobacz galerię

Teatr "Pacuś" - Kozucha Kłamczucha


                        

Spektakl został oparty na znanej bajce pt. „Kozucha kłamczucha”, lecz scenariusz realizacji wzbogacono o nowe wątki, dotyczące zachowań dzieci  w wieku przedszkolnym. Koza jest straszną chwalipiętą, wybrzydza podczas jedzenie i marudzi. Uważa jednak, że jest wyjątkowa i nie ma sobie nic do zarzucenia. Przez ciągłe kłamstwa kozy z domu zostaje wypędzona sierotka, która na służbie u gospodyni miała zajmowała się kozą. Spektakl przepełniony jest piosenkami i muzyką. Dzięki wspaniałej scenografii aktor z lalką jest widoczny przez cały czas trwania spektaklu.


                                                                        25.04.2017


Zobacz galerię

Dni Kultury Chrześcijańskiej - 2 dzień


                                  

W poniedziałek, 24 kwietnia odbył się krótki program poetycki, podczas którego były czytane wiersze o. Jerzego Chrzanowskiego. Dzieci otrzymały kolorowanki - "Pan Jezus pomaga ludziom", prace można obejrzeć w galerii. 

                                                                       24.04.2017

Zobacz galerię

Dni Kultury Chrześcijańskiej - 1 dzień


                              
23 kwietnia w naszym przedszkolu rozpoczęły się IV Dni Kultury Chrześcijańskiej pod hasłem "Chłopcy i dziewczynki dobre serca mają, chłopcy i dziewczynki chętnie pomagają". W dniu dzisiejszym odbyła się Msza św. podczas której pani Dyrektor z rąk ojca Jerzego odebrała Szkatułę Dobra do której w ciągu tygodnia dzieci będą wrzucały serduszka za dobre uczynki. Na zakończenie odbyło się indywidualne błogosławieństwo dzieci. 

                                                                       23.04.2017

Zobacz galerię

Dzień Ziemi


                             

W dniu dzisiejszym obchodziliśmy bardzo ważne święto, a mianowicie Dzień Ziemi. Wszystkie przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. "Posprzątajmy Świat" wykonane przez dzieci z grupy "Żabki". W tym dniu większość dzieci przyszła ubrana na zielono - na znak tego , iż wszyscy chcą, by nasza planeta była wesoła, czysta i zielona. Kolejnym punktem naszego spotkania był przemarsz ulicami miasta z transparentami na których były hasła: "Nie zaśmiecaj", "Segreguj odpady", "Wyłączaj światło" itp. Celem naszego happeningu było zachęcenie społeczności lokalnej do włączenia się do akcji sprzątania świata i dbania o nasze najbliższe otoczenie. 

                                                                       21.04.2017

Zobacz galerię

Konkurs piosenki ekologicznej "O przyrodzie śpiewająco"

                                    

W dniu 12 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się konkurs piosenki ekologicznej
w zakresie realizowanego projektu ekologicznego pt. "W Tęczowej Jedyneczce zdrowo jemy
i ekosystemy poznajemy", który został opracowany w ramach konkursu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Do udziału zaprosiliśmy
zespoły wokalne z klas "O" ze Szkoły Podstawowej nr 1, nr 2, nr 4 oraz przedszkola
z Zespołu Szkół w Cielądzu. Wszystkie zespoły zaprezentowały swoje umiejętności wokalne wywołując aplauz publiczności oraz uznanie jury, które jednogłośnie przyznało nagrody dla wszystkich zespołów. Celem naszego konkursu było rozwijanie umiejętności wokalnych oraz wzbudzanie szacunku do przyrody.
 

Zobacz galerię

Biblioteka Muzeum Ziemi Rawskiej


                                      

Nasze przedszkole systematycznie współpracuje z Muzeum Ziemi Rawskiej, natomiast w tym roku poszerzyliśmy nasze działania o warsztaty w których biorą udział nasze przedszkolaki. Więcej zdjęć i informacji w poszczególnych grupach.

Zobacz galerię

Wiosenna wizyta w Żłobku


                                     
Dzieci z grupy "Rybki"  poszły do Miejskiego Żłobka "Tuptuś" gdzie zaprezentowały swoim młodszym kolegom i koleżankom inscenizację  "Witaj wiosno". A po przedstawieniu .... wspólna zabawa przy wiosennych piosenkach.
                                                                 24.03.2017

Zobacz galerię

Wiosenne przedstawienie
                  
Tradycji stało się zadość i nasze przedszkolaki powitały wiosnę. Dzieci z grupy "Rybki" przygotowały wiosenne przedstawienie. Potem pożegnaliśmy zimę i wyrzuciliśmy Marzannę-zimową pannę do kosza i wyruszyliśmy na pierwszy wiosenny spacer.
                                                                 21.03.2017

Zobacz galerię

Teatrzyk "Eko Zdzisław i jego dobre rady na odpady"


                                       
 W naszym  przedszkolu odbyło się przedstawienie pt. „Eko Zdzisław i jego dobre rady na odpady”, podczas którego dzieci obejrzały teatrzyk o tematyce ekologicznej. Ciekawe przedstawienie było wielką nauką naszych eko przedszkolaków. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat ekologii, segregacji odpadów. Przypomnieliśmy sobie o tym, że należy dbać o przyrodę i segregować śmieci. W trakcie przedstawienia uczyły się segregować śmieci
i wrzucać je do odpowiednich pojemników.

                                                                     27.02.2017

Zobacz galerię

Spotkanie z dietetykiem
                                   

W dniu 15 lutego w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie dla Rodziców z Panią dietetyk mgr inż. Magdaleną Kubik, która wygłosiła prelekcję na temat "Dieta naturalna w żywieniu przedszkolaka".
                                                        15.02.2017

Zobacz galerię

Odebranie nagród                                      

Dnia 10 lutego Pani Dyrektor Teresa Majcher wybrała się z dziećmi, które były przebrane za anioły podczas Orszaku Trzech Króli do Miejskiego Domu Kultury, gdzie przedszkolaki odebrały symboliczne upominki za udział w Orszaku.

                                                                    10.02.2017

Zobacz galerię

Zimowe zabawy


                                  

Wreszcie zawitała do nas prawdziwa zima ze śniegiem i lekkim mrozem. Biały puch pozwolił na kreatywne zabawy w naszym przedszkolnym ogrodzie.  To świetna okazja, aby zażyć ruchu na świeżym powietrzu. Wreszcie można poszaleć na sankach, ulepić bałwana, rzucać śnieżkami, budować  śniegowe figurki oraz chodzić po śladach.

Zobacz galerię

Dzień Babci i Dziadka


                              

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich uroczystość. Licznie przybyli goście zasiedli na widowni Miejskiego Domu Kultury i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich małych pociech. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Przedszkolaki zaprezentowały bogaty program artystyczny: śpiewały, tańczyły oraz recytowały wiersze. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.

                                                                       02.02.2017

Zobacz galerię

Wizyta Pani Anny Zalewskiej


                                  

W dniu 17 stycznia odwiedzili nas bardzo mili goście, a mianowicie byli to Kuratorzy z całej Polski oraz Pani minister edukacji Anna Zalewska. Burmistrz miasta Dariusz Misztal oraz Pani dyrektor Teresa Majcher oprowadzili gości po naszym przedszkolu oraz pokazali ukończone etapy rozbudowy przedszkola. 


                                                                     17.01.2017

Zobacz galerię

Bal karnawałowy


                                   

Bal karnawałowy na stałe zagościł w kalendarzu przedszkolnych imprez. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Na zabawę dzieci przyszły w różnorodnych i barwnych strojach, a głównie królowały wróżki, aniołki, księżniczki, piraci i policjanci… Przy dźwiękach skocznej muzyki oraz utworach znanych wykonawców dzieci bawiły się wraz ze swoimi paniami. Uczestnicy balu mieli doskonałą okazję, żeby zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Szkoda, że następny bal karnawałowy dopiero za rok.

                                                                     12.01.2017

Zobacz galerię

Jasełka 2016


                                  

Niecodzienny występ odbył się w sali „Biedronek” – Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy „Motylki”. Jasełkową opowieść obejrzała cała społeczność przedszkolna oraz zaproszeni goście. Dzieci doskonale wcieliły się w odgrywane role. Wkładając dużo serca, zaangażowania przedszkolaki stworzyły efektowne i urzekające widowisko. Aktorzy w pięknych strojach, przedstawili historię narodzin dzieciątka Jezus oprawioną znanymi kolędami i pastorałkami. Po obejrzeniu Jasełek Pani dyrektor Teresa Majcher złożyła wszystkim świąteczne życzenia i wszyscy podzielili się opłatkiem. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości oraz wzruszenia.

 
                                                                       21.12.2016                                                                     

Zobacz galerię

Teatr Pacuś - Zimowa przygoda ze Świętym Mikołajem


                                  

Dziś gościliśmy aktorów z teatru "Pacuś", którzy zaprezentowali nam inscenizację pt. "Zimowa przygoda ze Świętym Mikołajem". Jest to kontynuacja cyklu bajek o Kubusiu Wszędobylskim w gwiazdkowej scenerii. Bohaterów tego przedstawienia spotykamy w chwili oczekiwania na Świętego Mikołaja. Spektakl przepełniony jest humorem, dowcipem słownym i sytuacyjnym. W przedstawieniu występowały tradycyjne postacie z bajek: baba Jaga, diabełek, aniołek i wilk.

                                                                      14.12.2016

Zobacz galerię

Szlachetna Paczka :)


                                  

Zaangażowanie rodziców i nauczycieli przyniosło nieoczekiwane efekty - zebraliśmy nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno–sanitarne, ale również odzież, zabawki, słodycze, a także pościel i ręczniki. 

Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.  ♥♥♥ DZIĘKUJEMY  ♥♥♥

 

Zobacz galerię

Wielki Bal u Misia


                                   

Od kilku lat w naszym przedszkolu obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku odbył się Wielki Bal u Misia. Dzieci z grupy "Rybki" zaprezentowały dla swoich kolegów i koleżanek krótką inscenizację o misiu. Tego dnia dzieci nie tylko przyniosły swoich pluszowych ulubieńców, ale również poprzebierały się. Każda grupa zaprezentowała wiersz bądź piosenkę o misiu, a później wszyscy wspólnie bawiliśmy się przy muzyce. 

                                                                      25.11.2016

Zobacz galerię

Miej serce dla psiaka i kociaka i nakarm zwierzaka


Wszystkim dzieciom i ich rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję charytatywną na rzecz bezdomnych zwierząt ze Schroniska Fundacji OSTATNIA SZANSA  w Boguszycach serdecznie dziękujemy. Wspólnymi siłami udało nam się zgromadzić 76 kg suchej oraz 46 kg mokrej karmy. Oprócz tego do schroniska zawieziono także środki czystości, ręczniki, koce, materace, legowisko, karimaty i kanapę.
 SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ♥♥♥

Zobacz galerię

Wizyta "Wiewiórek" w Żłobku

Dzieci z grupy "Wiewiórki" wspólnie z wychowawczyniami poszły do Miejskiego Żłobka w którym przedszkolaki zaprezentowały swoim młodszym kolegom i koleżankom inscenizację do wiersza "Na straganie". Po prezentacji dzieci ze żłobka wraz z Paniami zaprosiły nas do wspólnej zabawy. 

                                                                      09.11.2016

Zobacz galerię

Impreza zdrowotna dla młodszych dzieci

Dziś odbyła się kolejna impreza z cyklu "Wiemy, co jemy" tym razem dla dzieci 3 i 4-letnich z naszego przedszkola. "Wiewiórki" zaprezentowały swoją inscenizację do wiersza "Na straganie", a następnie dzieci przystąpiły do konkursów. Układały puzzle z pociętych elementów, malowały farbami kontury owoców, odgadywały zagadki słuchowe oraz wspólnie śpiewały piosenki o tematyce zdrowotnej.

 

                                                                        08.11.2016

Zobacz galerię

Impreza zdrowotna pt. "Wiemy, co jemy"


                                 

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbyła się już kolejna impreza zdrowotna pt. „Wiemy, co jemy” dla dzieci pięcioletnich. Gościliśmy w naszej placówce dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 „Niezapominajka” oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 „Bajkowy Zakątek”.  Spotkanie rozpoczęło się występem grupy „Wiewióreczki”, która zaprezentowała inscenizację znanego wszystkim wiersza „Na straganie”. Następnie przeszliśmy do turnieju wiedzy o zdrowym żywieniu podczas którego dzieci miały możliwość sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności kulinarnych. Przedszkolaki przygotowały kanapki, zdrową sałatkę, odgadywały zagadki oraz układały puzzle przedstawiające warzywa i owoce. Na zakończenie imprezy został podsumowany konkurs plastyczny pt. „Zdrowe żywienie, życia spełnieniem”. 

                                                                     07.11.2016

Zobacz galerię

Nabożeństwo dla dzieci w Kościele pw. Świętego Pawła od Krzyża


                                      

Dzieci odwiedziły Kościół Ojców Pasjonistów w Rawie Mazowieckiej, gdzie odbyło się nabożeństwo dla dzieci. Ojciec Jerzy pokazał nam obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, przed którym przedszkolaki się pomodliły i wspólnie zaśpiewały piosenki religijne. 


                                                                     18.10.2016

Zobacz galerię

Próbna ewakuacja 12.10.2016


                               

Dnia 12 października w naszym przedszkolu przeprowadzona została próbna ewakuacja dzieci i pracowników placówki. Celem akcji było ćwiczenie szybkiego, zorganizowanego opuszczenia budynku przedszkola przez wszystkie dzieci oraz personel. Ewakuacja przebiegła bardzo sprawnie, spokojnie, z zachowaniem wszystkich procedur.

                                                                       12.10.2016

Zobacz galerię

Spacer do parku "Wiewiórki" i "Pszczółki"


                                          

"Wiewiórki" i "Pszczółki" wybrały się na spacer do parku w poszukiwaniu oznak jesieni... 

                                                                       10.09.2016

Zobacz galerię

Wycieczka na targ - "Pszczółki" i "Wiewiórki"

           

                           
                                      

"Pszczółki" i "Wiewiórki" wybrały się na targ owocowo – warzywny. Podczas wycieczki przedszkolaki utrwaliły wiadomości zdobyte podczas zajęć w przedszkolu – oglądały różne gatunki owoców i warzyw, porównywały ich wygląd, rozpoznawały i nazywały, przypomniały sobie o ich wartościach odżywczych niezbędnych  do właściwego funkcjonowania organizmu.
 

                                                                      26.09.2016

Zobacz galerię

Spotkanie z Policjantem 2016

                      

Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo dzieci. Dlatego przedszkolaki zaprosiły do naszego przedszkola Panią Policjantkę. W dniu 21 września przybyła do nas Pani Karolina Sokołowska pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się od kilku dni poprzez zajęcia na temat bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu,na placu zabaw, ale również w ruchu drogowym. Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi. Pani Karolina przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Jak zawsze szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. 
Przedszkolaki podziękowały za odwiedziny oraz wręczyły upominek. 

                                                                        21.09.2016 r.

Zobacz galerię

Teatr Nieduży zaprasza

                                  
                                            
             Zapraszamy do obejrzenia przedstawień w wykonaniu aktorów 
                   "Teatru Nieduży " działającego  w naszym przedszkolu.
        

                                  
Kopciuszek   
Przedstawienie przygotowane przez Rodziców i Nauczycielki na zakończenie
XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. (czerwiec 2014 r.) 

                             
Betlejemska Gwiazdka cz.I ,  cz. II.
Przedstawienie wystawione w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej podczas 22 finału WOŚP.(styczeń 2014 r.)
                             
Zamieszanie w krainie bajek
Przedstawienie przygotowane przez Rodziców
i Nauczycielki na zakończenie XII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom
 
                               
Rzepka
Przedstawienie przygotowane przez Rodziców i Nauczycielki na zakończenie
XI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. (czerwiec 2012 r. )
   
                             
Kopiowanie zdjęć i filmów bez pisemnej  zgody administratora strony zabronione.